Galeria Sotto 63 jest w tym roku uczestnikiem 20 edycji Nocy Muzeów!

NOC muzeów w Sotto 63

Galeria Sotto 63 jest w tym roku uczestnikiem 20 edycji Nocy Muzeów!
 
Podczas tego wydarzenia zapraszamy na wystawę prac Jana Musiałowskiego.
 
Wystawa rzeźb Jana Musiałowskiego to fascynujące spotkanie z niezwykłym światem formy i materii. Artysta posługuje się metalem, marmurem, piaskowcem, tworząc rzeźby, które wydobywają się z rytmu i dynamiki ziemi. Jego prace ukazują nie tylko ciężkość materii, ale także subtelne relacje pomiędzy strukturą a kontekstem wpływania na rzeczywistość. Dodatkowo, na wystawie będzie można podziwiać intrygujące obiekty naścienne, które rozszerzają granice rzeźby. To niezapomniane doświadczenie dla miłośników sztuki poszukujących nowych perspektyw i głębszych znaczeń.
 
Podczas wydarzenia dostępny będzie artysta jak i kuratorzy, którzy będą równolegle opowiadać o wystawie.
Wernisaż wystawy "Mystery Keepers" - Artur Grucela, Ewa Goral, Marcin Koleśnik

Wernisaż wystawy "Mystery Keepers" - Artur Grucela, Ewa Goral, Marcin Koleśnik

Galeria Sotto 63 zaprasza na tajemniczą i fantastyczną wystawę w świecie natury, przedstawioną w malarstwie Marcina Koleśnika, Artura Gruceli i Ewy Goral.
 
Wernisaż odbędzie się 6 kwietnia o godzinie 18:00 (sobota).
 
Osadzeni w realiach rzeczywistości mieszkańcy wielkich miast, poszukują swojego miejsca w tak bliskiej człowiekowi przestrzeni, która i dla nich wciąż pozostaje tajemnicą. Na własny, nieoczywisty sposób prezentuja wizję przyrody nieznanej, ujawniając warstwy świadomie schowane przez człowieka lub jeszcze nieodkryte.
Wernisaż wystawy Tycjana Knuta "Flat out"​

Wernisaż wystawy Tycjana Knuta
"Flat out"

Wernisaż solowej wystawy Tycjana Knuta „Flat out”, odbędzie się już 23 lutego (piątek) o godzinie 18:00 w Sotto 63.
Artysta w swojej twórczości inspiruje się geometryczną sztuką abstrakcyjną XX wieku, tworząc subtelne i eleganckie obrazy. Korzysta z ograniczonej, stonowanej palety barw oraz gry światła i cienia, osiągając niemal iluzoryczny efekt.

Obrazy Tycjana Knuta wystawiane są w galeriach na całym świecie i znajdują się w wielu prywatnych kolekcjach a także zbiorach instytucjonalnych.
 
Do zobaczenia w Sotto 63!
Wernisaż wystawy Roberta Bubla "W drodze"

Wernisaż wystawy Roberta Bubla
"W drodze"

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Roberta Bubla „W drodze”, który odbędzie się 19 stycznia (piątek) o godzinie 18:30 w Galerii Sotto 63 przy ul. Pięknej 15/63 w Warszawie (wejście za szlabanem, klatka numer IV, II piętro).
 
 
Do zobaczenia na wernisażu!
Sotto 63 na 20 Warszawskich Targach Sztuki

Sotto 63 na 20 Warszawskich Targach Sztuki

Zapraszamy serdecznie na 20. edycję Warszawskich Targów Sztuki, które odbędą się 25-26 listopada 2023 r. w EXPO XXI.
 
Zaprezentujemy prace wybranych artystów, w tym Rafał Bujnowski, Andrzej Sobiepan, Piotr Młodożeniec, Maciej Czyżewski, Zuzanna Grochowska i Stanisław Andrzejewski.
 
Szukajcie nas przy stanowisku nr 22.
 
Do zobaczenia na targach!
The form of disaster 04523, 2023 - Andrzej Sobiepan

Wernisaż wystawy Andrzeja Sobiepana "Punkty zmienne"

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Andrzeja Sobiepana „Punkty zmienne”, który odbędzie się 3 listopada (piątek) o godzinie 18:00 w Galerii Sotto 63 przy ul. Pięknej 15/63 w Warszawie (wejście za szlabanem, klatka numer IV, II piętro).
 
 

To pierwsza okazja, aby zobaczyć dzieła Andrzeja Sobiepana w Warszawie. Artysta zaprezentuje 15 obiektów, niezwykłych kompozycji złożonych z tysięcy zachodzących na siebie elementów. Pochłaniające dzieła sztuki korzystają z ruchu odbiorcy i światła by zaczarować widza. To wystawa, której nie można przegapić!

Do zobaczenia na wernisażu!